بونوس 100% برای مشتریان بخش فارسی

معامله گر گرامی؛
اخبار جدیدی در راه است!!
خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم که ما یک برنامه بونوس 100% جدید را به مناسبت "سال نوی پارسی" اعلام کرده ایم. این "لبه اضافی" مورد نیاز برای معامله گری موفق را در اختیار شما قرار می دهد.

ما بونوس 100% را بر روی تمامی حسابهایی که اولین واریزی را انجام دهند ارایه می کنیم. این پیشنهاد از 15 مارس 2017 آغاز شده و تا پایان ماه می 2017 برای تمامی معامله گران جدید و قدیم به پایان می رسد.
جهت مجاز شدن برای این بونوس، صرفا نیاز به باز کردن یک حساب زنده معاملاتی با ثبت نام از طریق لینک زیر دارید:

امیدواریم بهترین بهره را از این فرصت ایجاد شده ببرید.

نوروزتان پیروز
با سپاس و احترام
بخش سفارشات

دریافت بونوس
 

شرايط و ضوابط :
1. این یک بونوس تبلیغاتی قابل برداشت می باشد که در حساب های با واریز اولیه 1000$ تا 10000$ عرضه می شود.
2. بونوس 100% فقط برای حساب های معاملاتی جدید معامله گران مجاز مطابق با قوانین تنظیم شده در اینجا و در شرایط و ضرابط عمومی در دسترس می باشد. این بونوس به منظور ارایه اهرم اضافه با دو برابر کردن مارجین قابل معامله برای معامله گری می باشد.
3. شما به مجرد اینکه تعداد مشخصی لات را معامله کردید، می توانید بونوس را برداشت کنید. تعداد لاتی که شما را برای برداشت بونوس مجاز می کند مقدار موجودی شما به دلار تقسیم بر 10 می باشد.

مثال 1: اگر 1000$ واریز داشته باشید، موجودی شما برای شروع به معامله 2000$ خواهد بود و کل بونوس و سودهای حاصله را زمانی که 1000/10=100 لات استاندارد را معامله کردید می توانید برداشت کنید.

مثال 2: بمنظور برداشت سودتان پیش از تکمیل شرایط و ضوابط، نیمی از سود شما حذف شده و نیمه دیگر سود قابل برداشت خواهد بود. اگر شما با بکار بردن بونوس 100% سودی به مقدار 500$ کسب کنید، پس تنها می توانید 250$ برداشت کنید.

4.اگر واریزی اولیه پیش از رسیدن به شرایط برداشت بطور کامل از بین برود، پس معامله کردن فقط با بونوس مجاز نمی باشد. اگر یک معامله گر بخواهد پیش از کامل نمودن شرایط و ضوابط، فقط از مقدار واریزی خود برداشت کند، پس کل بونوس حذف شده و معامله گر از برنامه بونوس 100% کنار گذاشته خواهد شد و پی سی ام بروکرز مسئولیتی بابت خروج از معاملات (stop out شدن) بواسطه حذف شدن مقدار بونوس را تقبل نخواهد نمود.

5. به مجرد اینکه معامله گر شرایط و ضوابط را در 3 ماهه شروع شده پس از تاریخ دریافت بونوس کامل کند، هر زمانی که بخواهد می تواند واریزی اولیه بعلاوه بونوس را برداشت نماید.

6. این بونوس اگر شرایط برداشت آن فراهم نشود، پس از 3 ماه از تاریخ دریافت بونوس برداشته خواهد شد. اگر معامله گر مایل باشد که پیش از تکمیل حداقل تعداد معاملات لازم، هر مقداری از جمله سود را برداشت نماید، پس بونوس و سود حاصله از آن بالغ بر سود دریافت شده از جانب بونوس نیز حذف خواهد شد.

 

شرايط و ضوابط عمومي:

1. اين بونوس ممكن است بعنوان بخشي از فعاليت تبليغاتي توسط پي سي ام بروكرز به معامله گراني كه حساب واقعي فعال نزد اين كارگزاري افتتاح كنند ارايه شود.
2. اين بونوس صرفا در دسترس معامله گراني قرار دارد كه بطور مشخص بعنوان بخشي از اين برنامه تبليغي تماس برقرار كرده باشند. لطفا توجه داشته باشيد كه مجاز به تغيير و جابجايي بين برنامه هاي مختلف بونوس نمي باشيد.
3. پي سي ام بروكرز، بنابر صلاحديد خود، حق عدم پذيرش هركدام از شركت كنندگان در طرح بونوس را بدون نياز به هيچگونه توضيحي درباره دلايل محفوظ مي دارد و علاوه بر اين حق سلب صلاحيت هر كدام از شركت كنندگان در برنامه بونوس كه مداخله و تحريف نمايد يا تلاش براي انجام مداخله و تحريف در اجراي برنامه بونوس كند را محفوظ مي دارد.
4. برنامه بونوس تنها براي دوره زماني محدودي بر روی حساب های میکرو اجرا خواهد شد و مهلت حصول شرایط برداشت 1 ماه می باشد. پس از 1 ماه بونوس حذف خواهد شد.
5. پي سي ام بروكرز حق تغيير، اصلاح يا قطع برنامه بونوس، يا هر جنبه اي از آن را در هر زمان و بدون هيچگونه اطلاع قبلي براي خود محفوظ مي دارد. توصيه مي شود كه شركت كنندگان در برنامه بونوس درباره اين شرايط و ضوابط بطور منظم در وبسايت پي سي ام بروكرز بطور منظم به گرفتن مشورت بگذارند. لطفا توجه فرماييد كه شركت در برنامه بونوس شامل پذيرش و توافق جهت رعايت هرگونه تغيير، اصلاح و يا جابجايي مي شود.
6. شركت در برنامه بونوس مشمول پذيرش اين شرايط و ضوابط و شرايط و سياستهاي مطرح شده توسط پي سي ام بروكرز مي باشد.
7. به منظور تعيين صلاحيت براي برنامه بونوس، معامله گران مجاز بايستي اطلاعات صحيح، دقيق، حال حاضر و كامل را به پي سي ام بروكرز، از جمله نام و نام خانوادگي، برابر با آنچه در مدارك شناسايي آنها آمده است، همچنين يك آدرس ايميل فعال و يك تلفن تماس معتبر ارايه دهند و تمام مدارك قانوني خود را با كيفيت بالا، شفاف و واضح در كابين تريدر آپلود نمايند. معامله گران مجاز شناخته شده بايد توافق نمايند كه هويت هيچ فرد يا شخصيت حقيقي را جعل ننمايند، هيچگونه وابستگي و تعلق به فرد ، شخصيت حقيقي يا انجمن ديگري نداشته باشند، سربرگ غلط بكار نبرند يا به روش هاي ديگر شخصيت حقيقي خود را با هر هدفي پنهان ننمايند. در ارتباط با افشاي اطلاعات ارايه شده طي فرآيند ثبت نام و مطابق با سياست حفظ حريم خصوصي پي سي ام بروكرز، اين شركت با تمام اطلاعاتي كه به اين كارگزاري سپرده شده است با دقت و احتياط برخورد خواهد نمود.
8. تنها افرادي كه بتوانند بطور قانوني قراردادهاي لازم الاجرا را تحت قانون قابل اجرا و مناسب در كشور محل سكونت خودشان شكل بدهند مي توانند در برنامه بونوس شركت كنند. بدون محدود نمودن موارد فوق، شركت در برنامه بونوس براي افراد زير 18 ساال بعبارت ديگر زير سن قانوني در در كشور محل سكونتشان مجاز نمي باشد.
9. خواهشمند است توجه فرماييد كه ممكن است 72 ساعت براي افزوده شدن هرگونه بونوس به حساب يك معامله گر مجاز كه حائز تمامي شرايط مطروحه در اين ليست مي باشد بطول بيانجامد.
10. بونوس اعمال شده به حسابهاي فعال معاملاتي معامله گران مجاز شناخته شده مطابق با قوانين تنظيمي در اينجا نمي تواند بين حسابهاي معاملاتي فعال نزد پي سي ام بروكرز جابجا شود.
11. پي سي ام بروكرز حق عدم پذيرش تقاضاي بونوس از سوي معامله گر را بدون توضيح ارايه هيچ دليل و اطلاع قبلي محفظ مي دارد. پي سي ام بروكرز مسئول هيچگونه عواقبي كه شامل لغو بونوس اما محدود به بسته شدن سفارش بواسطه استاپ اوت (Stop Out) نباشد نيست. پی سی ام بروکرز حق تغییر، اصلاح یا ویرایش هر بخش یا کل این شرایط و مقررات را در هر نقطه معینی بدون اطلاع قبلی محفوظ می دارد.
12. در صورتي كه يك شركت كننده در برنامه بونوس به هر دليلي سلب صلاحيت شود، پي سي ام بروكرز حق بستن تمامي حسابها، لغو تمامي سفارهاي ثبت شده و باطل نمودن تمامي سودهاي بدست آمده توسط اين شركت كننده و اعمال جریمه را براي خود محفوظ مي دارد. هرگونه مناقشه يا وضعيتي كه در بين اين شرايط و ضوابط لحاظ نشده باشد توسط مديريت پي سي ام بروكرز با فرض اجراي عادلانه ترين روش ممكن حل و فصل خواهد شد. اين تصميم براي تمامي شركت كنندگان نهايي و يا الزام آور خواهد بود. هيچ فردي اجازه ورود به اين موضوع را نخواهد داشت.
13. در صورتي كه قرار باشد هر كدام از اين شرايط و ضوابط به زباني غير از انگليسي ترجمه شود، پس در مواردي كه ناسازگاري و تناقضي مشاهده شود قوانين موجود در نسخه انگليسي زبان مرجع اجراي صحيح آن خواهد بود. 14. در صورتي كه مبلغ واريز شده پيش از مجاز شدن برداشت بونوس وسود، تبديل به زيان و یا برداشت شود، بونوس و سود حاصله حذف خواهند شد. تا رسیدن زمان برداشت بونوس و سود، حداکثر مبلغ قابل برداشت معادل مبلغ واریزی می باشد. در صورتي كه كل مبلغ واريز شده به صفر برسد پس كل بونوس اعطا شده و سود حاصله به اين حساب حذف خواهد شد. شما نمي توانيد صرفا با مبلغ بونوس معامله كنيد. در واقع هنگام قابل برداشت شدن بونوس و سود در صورتیکه سود و زیان حساب صفر باشد ما به میزان بونوس به واریزی قابل برداشت شما افزوده ایم.
15. معامله گران حال حاضر نمي توانند حسابهاي قبلي خود را بسته و صرفا براي سود بردن از بونوس حسابهاي معاملاتي جديد افتتاح كنند.