دوره آموزشی تحلیلگر تکنیکال خبره با رویکرد آمادگی آزمون CFTe

آموزش تحلیل تکنیکالمعرفي دوره:

مفتخریم به اطلاع کلیه مشتریان محترم PCM BROKERS و کلیه فعالان بازارهای مالی برسانیم که PCM BROKERS در راستای ارتقای سطح علمی و گسترش سود مشتریان محترم خود و دیگر فارسی زبانان عزیز اقدام به برگزاری دوره آموزشی تحلیلگر تکنیکال خبره با رویکرد آمادگی آزمون CFTe نموده که در آن محبوب ترین روش تحلیل در بازارهای مالی توسط استادی مجرب تدریس میشود.

دانش پذیران با شرکت در دوره آموزشی آمادگی آزمون «تحلیل گر  تکنیکال مالی خبره» -  Certified Financial Technician- یا CFTe به کلیّه مکاتب تئوری تحلیل تکنیکال و کاربردهای عملی آنها در حوزه سرمایه گذاری و معامله گری در بازارهای مالی تسلّط و چیرگی پیدا می کنند. هم چنین در این دوره دانشجو با انواع و اقسام اندیکاتورها و اسیلاتورها و نیز روش ها و شگردهای آماری مورد استفاده در زمینه تحلیل گری و معامله گری به روش تکنیکال در بازارهای مالی آشنا شده و به سبک های مختلف سرمایه گذاری و معامله گری – از معامله گری روزانه (Day Trading ) گرفته تا سرمایه گذاری بلندمدت – بر اساس مبانی تحلیل تکنیکال تسلّط پیدا خواهدکرد. نهایتاً توان طراحی و ایجاد سیستم های معاملاتی و بهینه سازی آن ها و مدیریت ریسک و سرمایه معاملاتی بر اساس آخرین متد های حرفه ای روز دنیا به عنوان چشم انداز نهایی این دوره از دید حرفه معامله گری درنظر گرفته شده است.

جهت اطلاعات بیشتر به گروه تلگرام ما بپوندید:

https://telegram.me/joinchat/C2Mknj7hayvcjQI63mpkwg
 

مزایای کسب مدرک CFTe

مدرک CFTe       (Certified Financial Technician)    ، يک گواهينامه در کلاس جهاني است که از سـوي همه انجـمن هاي حـرفه اي تحلـيلگران تکنـيکال، موسسات مالي و سرمايه گذاري، بانک ها و مراجع ناظر صنعت خدمات مـالي در سـطح بـين المللي به عنـوان عالي تـرين نـشان خبرگي در تحليل تکنيکال شناخته مي شود. اخذ اين مدرک نشانگر تسلط دارنده آن به کليه مباحث تئوريک تحليل تکنيکال و همچنين مهارت عملي وي در کاربرد شگردها و ابزارهاي اين دانش در حوزه هاي عملي تحليل گري و معامله گري مي باشد.
با اخـذ اين مـدرک، شرکت کننده به صـورت خـودکار به عضـويت معتبرترين تشکل حرفه اي صنف تحليلگران تکنيکال در سطح جهان يعني «فدراسيون بين المللي تحليلگران تکنيکال» يا    IFTA درآمده و می تـوانـد در انجمن هاي مـلي عضـو اين فـدراسيون از جمله انجمن تحـليـلگران تکـنيکال انـگلـستان  STA  يا انجـمـن تـحليلـگران تکـنيـکال ژاپن  NTAA  نيز حضـور یابد. با توجه به اين امر که در حال حاضر مـــــدرک  CFTe  معتبرترين و شنـاخته شـده ترين گواهينامه حرفه اي مربوط به تحليل تکنيکال در سطح جهان است، اخذ اين مدرک از سـوي اکـثريـت قـريـب به اتـفاق مـوسسات مالي و سـرمايه گذاري بين المللـي به عـنـوان يک پيش شرط براي هـمکـاري حـرفه اي مـطـرح مي شود. از دلايـل اعـتـبار بالاي آن، جامـعيت مباحث و مواد امتحاني آزمون مربوطه است که دانشجوي داوطلب اخـذ آن را ملزم به تسلط کامل بر همه مکاتب و ابزارهاي تحليل تکنيکال و همـچنين حوزه هاي عملياتي سرمايه گذاري و معامله گري همـچون طـراحي سيـستم هاي معاملاتي و موازين مديريت ريسک و سرمايه مي نمايد.

مزایای این دوره:

با شرکت در دوره آموزشی آمادگی آزمون «تحلیل گر تکنیکال مالی خبره» :

 • به کلیّه مکاتب، مباحث و حوزه های تحلیل تکنیکال – از تئوری الیوت و الگوهای هارمونیک تا الگوهای شمعی و نظریّه گن – تسلّط و چیرگی پیدا کنید.
 •  آمادگی شرکت در آزمون «تحلیل گر تکنیکال مالی خبره» و اخذ معتبرترین مدرک حرفه ای بین المللی در حوزه تحلیل تکنیکال – Certified Financial Technician – را به دست آورید.
 •  مقدّمات عضویّت در مهمترین تشکّل حرفه ای تحلیلگران تکنیکال در سطح جهان یعنی «فدراسیون بین المللی تحلیلگران تکنیکال» - International Federation of Technical Analysts یا IFTA – و زیرمجموعه های معتبر ملّی عضو آن همچون «انجمن تحلیل گران تکنیکال انگلستان» - Society of Technical Analysts یا STA – را برای خود فراهم کنید.
 • به کارشناسی خبره و توانا در زمینه استفاده از نرم-افزارهای حرفه ای تحلیل گری و معامله گری همچون Dynamic Trader و MetaTrader  تبدیل شوید.
 • و نهایتاً با سیستم معاملاتی برگزیده ما آشنا شده و معامله گری سودآور خود را آغاز نمایید.

مدرس:

علي شريف آزاده

 •  تنها ایرانی دارنده مدرک «تحلیلگر تکنیکال خبره» CFTe و عضو پیوسته «انجمن تحلیلگر تکنیکال خبره»STA  می باشند.
 • کارشناس ارشد مديريت اجرايي – گرايش مالي از دانشگاه MMU     مالزي.
 • معامله گر بازارهاي مالي از سال 1388.
 • مدرس دوره هاي تحليل تکنيکال گروه مالي و سرمايه گذاري مرکز مطالعات تکنولوژي دانشگاه صنعتي شريف.

مخاطبان:

 •  مدیران کارگزاری ها، شرکت های تامین سرمایه، موسسات مشاوره سرمایه گذاری و صندوق های سرمایه گذاری
 • کارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار، فرابورس و بورس کالای ایران
 •  کارشناسان و مدیران شرکت های بیمه و لیزینگ
 • کارشناسان موسسات آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه امور مالی و سرمایه گذاری
 •  سبدگردانان حقوقی و حقیقی
 • مدیران پرتفوی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری
 •  تحلیل گران مالی
 • مشاوران مالی و اقتصادی
 •  سرمایه گذاران و معامله گران حقیقی
 • روزنامه نگاران حوزه بازارهای مالی
 • دانشجویان رشته های اقتصاد، مدیریت مالی و سرمایه گذاری و MBA
 • مدرسان و اساتید حوزه های مالی و سرمایه گذاری
   

سرفصل های دوره:

دانلود سرفصل ها

جزئیات دوره:

زمان شروع دوره: 19 فروردین 1396 شنبه

طول دوره : 36 ساعت

روزهای برگزاری: شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت 20 تا 22

طریقه برگزاری:  وبینار آنلاین صوتی و تصویری

هزینه دوره: 300 دلار (قابل ترید کردن در حساب متاتریدر)

ظرفیت دوره: 100 نفر

ثبت نام برای دوره:

کسانی که از قبل با پی سی ام بروکرز حساب و موجودی 300$ در حساب خود دارند کافیست به کابین تریدری خود لاگین کنند و وارد منوی "خدمات / سامانه آموزش"  شده و بر روی دکمه ثبت نام پکیج آموزشی تحلیل گر خبره کلیک نمایند.:

کسانی که هنوز حساب ندارند:

1. افتتاح حساب ریل (میکرو)
http://cabin.pcmfa.com

2. تایید شماره همراه با اس ام اس (فعال بودن پیامک های تبلیغاتی. در صورت عدم دریافت پیامک میتوانید این مرحله رو موقتا رد کنید و به مرحله بعدی بروید)

3. آپلود مدارک و تایید آنها از طرف بروکر.

4. دپوزیت (شارژ) کابین از طرف شما (ریالی یا الکترونیکی - 300 دلار).
منوی واریز وجه / نقل و انتقال بانکی یا نقل و انتقال الکترونیک

5. ثبت نام دوره آموزشی تحلیل گر خبره  از منوی منوی "خدمات / سامانه آموزش"

در طی این مراحل اطلاعات متاتریدر نیز براتون ایمیل می شود.

 

Tags: