دوره آموزشی متد معامله گري هارمونیک

دوره آنلاین معامله گری هارمونیک در یک نگاه

طول دوره: 8 جلسه 2 ساعته (16 ساعت)آموزش هارمونیک تردینگ
مدرس: علی شریف آزاده
زمان: 4 شنبه ها – ساعت 19 تا 21 عصر
آغاز دوره: 15 شهریور

دوره به صورت رایگان می باشد

مخاطبان:

  • معامله گران بازار سرمایه، مشاوران ، دانشجویان و علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری
  • سرمايه گذاران و معامله گران حقيقي و حقوقي
  • تحليلگران تكنيكال فعال

سرفصل های دوره را دانلود کنید

برای عضویت در  گروه تلگرام ویژه دوره کلیک کنید

معرفي دوره:

در سالهاي اخير استفاده از الگوهاي هارمونيك رواج و محبوبيت فراواني ميان تحليلگران و معامله گران ايراني پيدا كرده است. استفاده از نسبت هاي جادويي فيبوناچي در ترسيم و محاسبه اين الگوها به همراه جذابيت بصري و گيرايي اسامي الگوهاي هارمونيك و نيز قابليت تركيب آنها با ديگر مكاتب تحليلي تكنيكال و خصوصاً تئوري امواج اليوت از دلايل گسترش علاقه مندي جامعه تحليلگري و معامله گري ايراني به اين الگوها بوده است. اما نكته مهمي كه در اين ميان مورد غفلت قرار گرفته و موجب كژفهمي و درك نادرست بسياري از استفاده كنندگان از اين الگوها شده، ناديده انگاشتن اين واقعيت كليدي است كه شناسايي الگوهاي هارمونيك در بازارهاي مالي تنها گام نخست در راستاي استفاده عملي و كسب سود در حوزه معامله گري به شمار مي رود و در راستاي تحقق اين مهم لازم است به ديگر پارامترهاي عملي مرتبط كه داشتن يك سيستم و قواعد مدون «ايجاد و مديريت پوزيشن هاي معاملاتي» مبتني بر اين الگوها مي باشد نيز توجه نموده و روي آنها تسلط پيدا نمود. در اين راستا بايستي توجه داشت كه آقاي Scott Carney به عنوان پركارترين و معتبرترين نويسنده و تحليلگر در حوزه الگوهاي هارمونيك و مبدع و كاشف بخش اعظم اين الگوها، بارها در كتب خود اشاره نموده كه بحث الگوهاي هارمونيك صرفاً در فاز شناسايي الگوها خلاصه نمي شود و مكرراً از «متد معامله گري هارمونيك» سخن مي گويد كه كليه مراحل و گام هاي لازم را جهت كسب سود از حوزه معاملات مبتني بر الگوهاي هارمونيك به مخاطب ارائه مي دهد و خود به تنهايي يك «سيستم معاملاتي كامل» است كه بي نياز از ديگر مكاتب تحليلگري-معامله گري بوده و مي تواند امكان سودآوري از فعاليت در بازارهاي مالي را فراهم سازد.
در دوره حاضر كوشيده مي شود تا با استفاده از كتب متعدد آقاي Carney به زبان اصلي و به دور از اضافات بعضاً گمراه كننده اي كه در ترجمه هاي فارسي صورت گرفته، «متد معامله گري هارمونيك» به عنوان يك سيستم نظام مند جامع معاملاتي به مخاطب ارائه شده و ضمن معرفي و تشريح الگوهاي مختلف هارمونيك همراه با مثال هاي متعدد، به تببين و ارائه شيوه ها و شگردهاي عملي معامله گري بر اساس الگوهاي هارمونيك پرداخته شود تا مخاطب بتواند بر اساس آموزه هاي اين دوره و بدون نياز به دانسته هاي ديگر به فعاليت سودآور در بازارهاي مالي بپردازد.

مدرس دوره:

علی شریف ازدهعلی شریف آزاده

- تحلیل گر تکنیکال خبره (Certified Financial Technician)
- تنها ايراني عضو فدراسيون بين المللي تحليلگران تكنيكال (IFTA)
- بنیانگذار و مدیر وب سایت CyclicalWaves.com
- معامله گری در بازارهای جهانی از سال 1388
- مدرس و عضو هيات علمي موسسه آساسرمايه
- مدرس دوره هاي تحليل تكنيكال و تحليل بين بازاري در كارگزاري آگاه
- مدرس دوره هاي تحليل تكنيكال مركز مالي ايران
- سابقه تدريس و تحلیلگري در فرابورس، مركز مالي دانشگاه صنعتي شريف و موسسه مطالعات و پژوهشهای اقتصاد ایرانیان

اهداف دوره:

  • آشنايي با مباني تئوريك متد معامله گري هارمونيك
  • شناخت نسبت هاي مختلف فيبوناچي و كاربرد آنها
  • تسلط در تشخيص كليه الگوهاي هارمونيك در كليه تايم فريم ها و بازارهاي مالي
  • شناخت سيستم مديريت معاملات هارمونيك
  • آشنايي با ديگر ابزارها و گواه ها در تركيب با الگوهاي هارمونيك
  • كسب توانايي عملي استفاده از متد معاملات هارمونيك

پیش نیاز دوره:

  • تسلط كافي روي تحليل تكنيكال

ثبت نام:

برای ثبت نام لطفا مراحل زیر را طی کنید:

1. ابتدا باید یک پروفایل کاربری باز کنید. برای این کار کافیست در کابین ویژه تریدری ثبت نام کنید. برای ثبت نام روی این لینک کلیک نمائید.

2. پس از کلیک بر لینک فعال سازی که در ایمیل خود دریافت کرده اید (پوشه اسپم را نیز حتما چک کنید)، وارد کابین خود شوید و مدارک شناسایی خود را آپلود کنید. سپس منتظر تایید مدارک خود بمانید.

3. پس از تایید مدارک، به منوی خدمات/سامانه آموزش در کابین مراجعه کنید و بر روی دکمه ثبت نام در دوره آموزشی متد معامله گري هارمونیک کلیک کنید.

4. ثبت نام شما تکمیل گردید.  لینک ورود به جلسات آنلاین برای شما در همان روز شروع جلسه  ایمیل میشود.