فیوچرز DGCX را در پلتفرم MT4 معامله کنید

این آرزویی است که به واقعیت پیوسته است، برای آنانی که همیشه خواستار انجام معاملات در محبوبترین ترمینال مشتری MT4 در دنیا بوده اند. ما نخستین شرکت کارگزاری در جهان هستیم که قراردادهای فیوچرز DGCX را به کمک پل ارتباطی PCM MT4 Bridge که توسط شرکت فناوری تابعه این کارگزاری ابداع و خلق شده است در پلتفرم MT4 عرضه می کنیم.

DGCX یکی از معتمد ترین و سریعترین بازار مبادلات فیوچرز در حال رشد در خاورمیانه می باشد که پاسخگوی تقاضای خیل عظیم تقاضا برای مبادلات محلی با محدوده وسیعی از محصولات می باشد که شامل فلزات گرانبها، فلزات پایه، انرژی، دارایی ها وسهام و ارزها می باشد. از ویژگی های مطلوب DGCX این می باشد که در مناطق زمانی آسیا، اروپا قرار گرفته و ساعات کاری بازار مالی ایالات متحده را تحت پوشش خود می دهد، این بازار عرضه کننده مزیتی جغرافیایی برای در بر گرفتن تمام حرکات بازار در هر روز می باشد.

Meta Trader-4 تاکنون محبوبترین ترمینال مشتری دنیا از لحاظ قابلیت عملکرد و راحتی کاربرد بوده است. رابط ساده و قدرتمند که هزاران ابزار و عملکرد را در پشت پرده خود قرار داده است که رضایت مشتریانی از درجه مبتدی تا حرفه ای را جلب می کند. توانایی اش در نمایش نمودارهای قیمتی، ایجاد سیگنالهای معاملاتی و اطلاع رسانی، قرار دادن اندیکاتورها روی نمودار، اعمال تحلیل تکنیکال، قادر بودن به انجام معاملات خودکار (Auto Trading) به کمک Expert Advisors و لیستی بلند بالایی از دیگر امکانات و قابلیت ها قابل مقایسه نمی باشد.

با در نظر داشتن پتانسیلی که این نرم افزار با ترکیب DGCX و MT4 ایجاد می کند، PCM Brokers بعنوان یک کارگزار/عضو تسویه حساب، وارد مسیر رقابتی جهت پیشرفت با فناوری برای تلفیق محبوبترین بازار مبادلات خاورمیانه با قویترین ترمینال مشتری دنیا برای انجام معاملات شده است. نتیجه نهایی ایجاد PCM MT4 Bridge می باشد که خلا ایجاد شده ناشی از نبود فناوری جهت انجام معاملات فیوچرز DGCX در پلتفرم Meta Trader-4 را پر کرده است.

حال، شما نیز می توانید از انجام معاملات روی محصولات فیوچرز DGCX در پلتفرم Meta Trader-4 لذت ببرید. این فناوری توسط شرکت تابعه این کارگزاری یعنی PCM Softtech UK ایجاد شده و تمام مالک این ابداع می باشد، که نیاز به اعتماد کردن به شرکتهای نرم افزایی شخص ثالث را از میان بر می دارد. ما مستقیما با DGCX در ارتباط هستیم و فناوری خود را با هرگونه تغییرات و اصلاحاتی که این بازار (DGCX) در زمان های مختلف معرفی می کند بروز نگاه می داریم، که مزیت مورد نیاز درباره ارایه دهنده فناوری شخص ثالث را نیز عرضه می کنیم.

برای معامله در بازار فیوچرز دوبی از کابین تریدری مخصوص بورس دوبی ثبت نام کنید.