نمایندگی سایر بازارها (IB)
dgcxdocبرای داشتن یک کارگزاری نیازی به سرمایه گزاری های سنگین و دریافت تاییدیه های معتبر از مراکز مربوطه ندارید. از طریق همکاری با کارگزاری پی سی ام می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ی اولیه و هزینه های جاری مربوط به یک کارگزاری مانند یک کارگزاری عمل کنید و تا 50 در صد در سود شریک شوید.
تریدرها روش ها و استراتژی های متنوع و مخصوص به خود دارند. یکی از روش های محبوب ترید آنلاین، اسکالپ می باشد. اسکالپر ها کسانی هستند که هدف شان دریافت سودهای کوچک از معاملات نسبتا بزرگ در زمان کوتاه است. آنها به سرعت پوزیشن باز می کنند و می بندند، حتی گاهی چندین بار در دقیقه.
مارکت میکرها، یعنی شرکت هایی که با مشتری هایشان تضاد منافع دارند، با ایجاد ریکوت و مشکلات دیگر اسکالپر ها را در ایجاد سود دچار مشکل می کنند و اسکالپرها همیشه در جستجوی کارگزاری هایی هستند که ریکوت ندارند و امکانات لازم برای اسکالپ را در اختیار تریدر ها قرار می دهند.
از آنجا که سود کارگزاری از کمیسیون معاملات می باشد، اسکالپر ها بیشترین درآمد زایی را برای کارگزاری دارند و به همین علت ما همواره با اشتیاق از اسکالپر ها استقبال می نماییم.
بیایید نگاهی به پتانسل درآمدزایی IB Program با در نظر گرفتن اسکالپرها داشته باشیم. اسکالپرها تارگت ها نزدیکی را با حجم معالاتی بزرگ هدف قرار می دهند و اینکار را چندین بار در روز انجام می دهند. به طور متوسط یک اسکالپر در روز 300 دلار برای کارگزاری درآمدزایی دارد که در صورتی که از طرف آی بی معرفی شده باشد سهم آی بی 150 دلار خواهد بود. 150 دلار در روز با احتساب 22 روز کاری در ماه یعنی 3300 دلار در ماه. یعنی کسی که یک اسکالپر را به کارگزاری معرفی می کند می تواند در ماه 3300 دلار درآمد داشته باشد.
چند اسکالپر را می توانید به کارگزاری دعوت کنید:
10 اسکالپر یعنی 33000 دلار در ماه
100 اسکالپر یعنی 330000 دلار در ماه
بنابراین نیازی به دفترکار و نیروی کاری و .... ندارید. از طریق همکاری با ما، بدون داشتن یک کارگزاری، درآمدی مثل یک کارگزاری داشته باشید.

پی سی ام بروکرز سود مشارکتی (ریبیت) قابل توجهی را برای آی بی ها در نظر گرفته و البته میزان ریبیت، تنها امتیاز این همکاری نمی باشد.

از مزایای این همکاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
    • قرار دادن امکانات محاسباتی و SUB آی بی در کابین اختصاصی آی بی برای حسابداری و بررسی درآمد خود.
    • ارائه بنرهای تبلیغاتی در اندازه های متنوع و زبان های مختلفِ "فارسی – انگلیسی – عربی" به آی بی جهت تبلیغات خود.
    • در اختیار گذاشتن تازه ترین و معتبرترین تحلیلهای تکنیکال و فاندامنتال در زبانهای "فارسی – انگلیسی – عربی" جهت ارایه به مشتریان مربوطه
    • دارای قوانینی منعطف برای شرایط خاص آی بی ها و مشتریان آنها

برای افزایش درآمد خود از طریق IB Program در کابین تریدری خود لاگین کنید و از منوی خدمات/پنل آی بی به سادگی آغاز نمایید.