نوروز 95 با پی سی ام بروکرز

با سلام،

در آخرین روزهای سال 1394 قرار گرفته ایم و به زودی با جشن باستانی نوروز وارد سال جدید 1395 میشویم. در ابتدا از تمامی مشتریان و کاربران گرامی که در سال گذشته همراه ما بوده اند تشکر میکنیم. همراهی شما عزیزان و جلب رضایتمندی مشتریان گرامی به عنوان افتخاری برای ما ثبت میگردد و تلاش ما جهت ارائه خدمات منطبق با آخرین تکنولوژی های پیشرفته بازارهای مالی دنیا را دو چندان میکند.

همچنین به عنوان هدیه نوروزی از طرف پی سی ام بروکرز برنامه هایی را در نظر گرفته ایم که مایلیم به اطلاع شما برسانیم.


 1. تمدید بونوس 100 درصد

بونوس ایده آل 100 درصد به مشتریان گرامی برای مدت یک ماه دیگر یعنی تا تاریخ 13 آپریل (25 فروردین 1395) تمدید شد. در این بونوس مدت رسیدن به حدنصاب بونوس از 1 ماه به 3 ماه افزایش پیدا کرد و مشتری هر گاه که بخواهد میتواند پول و سود خود را برداشت نماید. اگر قبل از این 3 ماه بخواهد برداشت کند، به هر میزان برداشت که انجام شود به همان میزان از حساب کم خواهد شد. بعد از 3 ماه در صورتی که به شرایط مورد نظر جهت برداشت بونوس نرسید، سود پول خود را میتواند برداشت کند و تنها بونوس و سود مربوط به بونوس کسر میگردد.

جهت اقدام برای دریافت این بونس بر روی این لینک کلیک کنید.

 

2. نسل جدید حساب های پم

در سالی که گذشت پی سی ام بروکرز با اتکا به توان علمی و نرم افزاری خود پروژه های زیادی را به پایان رسانید که انشاله در سال جدید شاهد ارائه آن ها خواهید بود. از جمله این پروژه ها میتوان پروژه نسل جدید حساب های پم (NGPAMM) اشاره کرد که روی دو بازار فیوچرز و اسپات به صورت مستقل ارائه میشود.

این اکانت ها همگی به صورت الگوریتم های پیشرفته ترید اتوماتیک در بازارهای فیوچرز و اسپات میباشند که جزئیات تریدها و میزان سودآوری آن، به همراه توضیحات سیستم، قابل نمایش برای تریدرها می باشد. تریدرهای گرامی میتوانند با توجه به مینینم سرمایه پیشنهادی و بررسی آن سیستم اقدام به انتخاب سیستم و سرمایه گزاری در آن نمایند.

این سیستمها همگی توسط تیم بسیار قوی و حرفه ایی از برنامه نویسان الگوریتم های پیچیده معاملاتی ویژه تریدری پیاده سازی شده اند که به جرات میتوان گفت کاری کم نظیر در حیطه بازارهای مالی در دنیاست . علاوه بر اینکه بازار اسپات را شامل میشود تمامی معاملات سیستمها در بازارهای فیوچرز واقعی نظیرشیکاگو، لندن، سنگاپور و .... و روی ابزارهای معاملاتی متنوعی را نیز در بر میگیرد.

 

3. برنامه آموزشی مدون و استاندارد

در سال جدید برنامه ریزی برای برگزاری یک سری دوره های آنلاین آموزشی مبتنی بر سرفصل های آموزشی آزمون «تحلیلگر تکنیکال خبره» یا Certified Financial Technician - CFTe خواهدبود که توسط فدراسیون بین المللی تحلیلگران تکنیکال – IFTA – برگزار می شود. مدرک CFTe معتبرترین مدرک حرفه ای بین المللی در حوزه تحلیل تکنیکال محسوب میشود. این دوره توسط تنها ایرانی دارنده مدرک «تحلیلگر تکنیکال خبره» CFTe و عضو پیوسته «انجمن تحلیلگران تکنیکال انگلستان»STA تدریس میگردد.

در پایان این دوره شما یک گواهینامه شرکت در دوره آموزشی تجارت در بازارهای مالی را از کارگزاری پی سی ام دریافت میکنید و مجوز حضور در کلاس های آنلاین دوره آموزشی مدرک CFTe را نیز دریافت خواهیدنمود.

 

امیدواریم سال جدید، سالی پرسود برای همگی باشد. ما در سال جدید مثل همیشه در کنار شما خواهیم بود.

با احترام
پی سی ام بروکرز